Zpravodaj ŠP – říjen:

Vloženo: 25.10.2017 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 6435x

Zpravodaj ŠP – říjen:

Parlamentáři vznesli dotaz ohledně dodávky ochucených mlék. Mlíčka si budou moci žáci koupit ve školním Krámku za dotační cenu, až začne firma Hoka s pravidelnou dovážkou zřejmě koncem října.

Třídní parlamentáři vyzvali své spolužáky k celoročnímu sběru starého papíru a podzimnímu sběru kaštanů .                                                                                                        Naši noví  rozhlasoví hlasatelé připomněli všem žákům 99. výročí vzniku samostatného českoslovenkého státu 28. 10. 1918.

Posledním říjnovým parlamentářským hlášením byli žáci upozorněni na blížící se   školní halloween. Mohou si tak připravit během podzimních prázdnin strašidelné masky.

V mimoškolní činnosti vyhrála 2. místo v dívčím fotbale v Duchcově Adéla Bočková z 2. A. Elen Horáková  z 1. B vybojovala stříbrnou medaili v plavání na závodech v Sokolově. Lukáš  Hofhans z 1. B se zúčastnil hasičských závodů v Oseku a získal zlatou medaili.