i-Škola přihlášení

Vánoční trojboj a florbalový turnaj 3. – 9. tříd

Vloženo: 22.12.2017 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 1109x | Zatím neupraveno

Vánoční trojboj a florbalový turnaj 3. – 9. tříd

V předvánočním týdnu jsme pro žáky v rámci tělesné výchovy uspořádali vánoční trojboj a florbalový turnaj. Vánočního trojboje se účastnili žáci 5.A, 6.-9. A. Florbalový turnaj si zahráli žáci 3. a 4. tříd. Žáci soutěžili v rámci své třídy.

Z 3.A vyhrálo družstvo – Jan Kaloscai, Lucie Demeterová, Kornelie Kotlárová a Šarlota Holubová.

Z 3.B turnaj vyhrálo družstvo – Tomáš Svoboda, Tomáš Cicu, Jiří Bartuněk, Petr Knorr a Petr Marton.

Ze 4.A vyhrálo družstvo – Miroslav Maleček, Pavel Kop, Ingrid Novotná a Daniela Hauptigová.

Z 5.A vyhrálo družstvo – Hana Kabátová, Veronika Merglová, Adéla Svatošová a Karolína Mudrová.

Ze 6. a 7. A vyhrálo družstvo – Laura Bohová, Leontýna Potůčková, Hana Nastišínová a Marie Scholzová.

Z 8. a 9. A vyhrálo družstvo – Pavlína Zauperová, Eliška Čondlová, Michaela Burešová a Tereza Tancmannová.