Jsou letní prázdniny

Zpravodaj ŠP – duben:

Vloženo: 3.5.2018 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 5390x

Zpravodaj ŠP – duben:

Na začátku dubna informovali třídní parlamentáři své spolužáky o otevření kolárny pro žáky, kteří na jaře začnou jezdit do školy na kole.

Školní parlament děkuje všem rodičům, kteří poslali rodinné fotografie, z nichž postupně vytváříme výstavu k 100. výročí vzniku naší republiky.

V rámci Týdne světové knihy zorganizovali parlamentáři na 1. stupni naší školy literární soutěž, o kterou projevilo zájem mnoho žáků. Nejúspěšnější řešitelé dostali za odměnu hezkou knihu.

V mimoškolní činnosti dostal medaili za 2. místo ve floorball capu junior v Duchcově Vojta Brabenec z 5. A, Nikola Špeciánová ze 3. B vybojovala 3. místo v thai boxu v Mostě, Hana Kabátová vyhrála 3. místo v minivolejbalu v Litvínově, Daniela Šejvlová získla zlatou medaili v taneční soutěži O postoloprtský střevíc, Ella Horáková z 1. B  vybojovala 1. a a 2. místo na plaveckých závodech ve Vansdorfu a Tomáš Kocman z 1. B byl se svým družstvem 3. na na hasičských závodech v Háji u Duchcova.