Jsou letní prázdniny

Zpravodaj ŠP – květen:

Vloženo: 3.6.2018 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 5154x

Zpravodaj ŠP – květen:

Třídní parlamentáři vysvětlili spolužákům význam 8. května  - Dne vítězství.

Školní parlament projednával chování žáků na školním hřišti během velkých    přestávek.

Stále vybíráme od spolužáků rodinné fotky na výstavu „100 let naší republiky“.

Parlamentáři ve svých třídách upozornili spolužáky na nově vybudované čtenářské koutky v přízemí a ve 2. patře školní budovy.

V mimoškolní činnosti vyhrála V. Veverková  ze 6. A 1. místo v taneční soutěži pořádanou DDM v Duchcově a zúčastnila se poprvé skokového závodu na koni.

D. Šejvlová z 5.A obsadila  se svou taneční skupinou 1. místo v Benešově nad Ploučnicí. V. Hanžl z 8. A získal zlatou medaili v regionální soutěži v golfu v Oldřichově. P. Slavík z 1. A dostal diplom za 3. místo v lehké atletice na župním přeboru v Duchcově. M. Dlouhý z 1. A  vybojoval 2. místo  se svým fotbalovým mužstvem v soutěži mladších žáků.