Dokumenty školy
14.9.2018

Nové dokumenty školy najdete v sekci Dokumenty školy

Ukliďme svět, Ukliďme Česko
13.9.2018

Pojďme společně vylepšit Duchcov!

Ukliďme cestu k Rusputlu a jeho okolí!

Více se dozvíte zde (Velikost: 252 kB)

Třídnické hodiny a Zájmové útvary
12.9.2018

Přehled třídnických hodin a zájmových útvarů najdete v sekci Informace

Sportovní fesťáček
7.9.2018

Konání 3. ročníku akce Sportovní fesťáček, která se bude konat dne 15.9.2018 od 13 – 17 hod. u OC Olympia Teplice.

OTVÍRACÍ DOBA krámku Svačinka
4.9.2018

OTVÍRACÍ DOBA krámku Svačinka

1.přestávka – 8.45 – 8.55 h

2.přestávka – 9.40 – 9.50 h

3.přestávka – 10.35 – 10.55 h

( POKUD SE PŮJDE NA VELKOU PŘESTÁVKU NA HŘIŠTĚ – BUDE KRÁMEK TŘETÍ PŘESTÁVKU ZAVŘENÝ !)

Sběr
4.9.2018

Vybírání sběru v I.pololetí školního roku 2018/2019 každé první pondělí v měsíci : 1. 10. , 5. 11. , 3. 12. od 7. 45 – 8.30hod.

Více se dozvíte v sekci Ekoškola

ŠVP Plasy 1. - 9. třída 2017/2018

Vloženo: 9.6.2018 | Zobrazeno: 1801x

Pátek 8.6.

Příjezd do areálu proběhl v pořádku. Děti se ubytovaly a po první hře dostaly večeři, bramborovou kaši a sekaný řízek. Na přídavky stály fronty.

Sobota 9.6.

Po snídani jsme se vydali do Plas, kde jsme navštívili Zoo s minigolfem. Nejvíce jsme si užili krmení mývalů a možnost tetování henou.
Po obědě (kuřecí vývar s nudličkami, kuře na paprice a houskový knedlík) velká hra začíná. Bradavice otevřely své brány mudlovským dětem a ty se dnes odpoledne budou ucházet o školní pohár. V Temném lese je čekalo několik zkoušek.
Po večeři (fazolový guláš s pečivem) jsme se seznamovali se svými vychovateli  a hráli s nimi hry.

Neděli 10.6

Po snídaňovém rautu jsme si zahráli lesní hru Člověče nezlob se.
Po obědě (květáková polévka, vepřové na slanině a rýže) jsme se vydali do lesa se svými vychovateli, kde jsme si zahráli hry: vzpoura domácích skřítků, pantomimu.
Po večeři (boloňské špagety) si naši žáci prověřili pamět v soutěži pexeso.

Pondělí 11.6.

Po snídani jsme se rozdělili do skupin. Třídy 4. - 9. se vydaly do Plas navštivit Muzeum slévárenství. Třídy 1.-3. plnily v lese soutěž fotorallye.
Po obědě (hovězí vývar s vejcem, vepřové na česneku a bramborový knedlík a dle výběru buď špenát či zelí) jsme se opět přivítali se svými vychovateli. Nejdříve jsme se vyfotografovali po skupinách a poté začali hrát hry v areálu: sběr Bertíkových fazolek, poznávání filmových hlášek a vědomostní hra věštkyně.
Po věčeři (dle výběru žemlovka, krupicová kaše či buchtičky se šódo) jsme byli všichni slavnostně rozděleni do bradavických kolejích. Část našich žáků patří do Zmijozelu, část do Nebelvíru a nejstarší žáci jsou v Mrzimoru.

Úterý 12.6.

Po snídaňovém rautu jsme se opět rozdělili do skupin. Třídy 4. - 9. navštívily klášter v Plasích. Třídy 4.-5. se zúčastnily animace v galerii Stretti a třídy 6. - 9. navštívily hodinovou věž a seznámily se se strojem k hodinám ve věži.
Třídy 1.-3. si prošly naučnou stezku v Plasích.
Po obědě (hrachová polévka, kuřecí těstovinový salát) jsme nejdříve shlédli animační program z Techmánie v Plzni nazvaný Kouzla s dusíkem. Na konci jsme všichni dostali "kouzelnou" zmrzlinu.
Po odpolední svačině jsme se opět věnovali každá skupina něčemu jinému. Třídy 1. - 3. hrály hry v areálu. Třídy 4.-9. se vydaly do lesa na hru fotorallye.
Po večeři (rizoto se sýrem) jsme si zadováděli na karnevalové diskotéce, kde jsme měli také KŘUPKOVOU párty.

Středa 13.6.

Dnešní den trávíme celý s vychovateli. Ráno jsme si přispali. Po snídani jsme se vydali do lesa, kde jsme opravovali potrhané školní obrazy z Bradavické školy, hráli hru Evoluce a vyráběli sochy kouzelnických fantastických zvířat z přírodního materiálu.
Po obědě (dle výběru svíčková s knedlíkem či rajská s knedlíkem) jsme trávili v areálu. Jednotlivé koleje bradavické školy čekala barevná zkouška jejich profesorů.
Jelikož jsme obstáli na výbornou, za odměnu nás čekal tradiční jarmark a KOBLÍŽKOVÁ párty. Kdo měl málo, šel ještě večer na gulášovou polévku.

Čtvrtek 14.6.

Dopoledne každá skupina trávila po svém. 1. - 3. třídy navštívily kláštěr v Plasích - hodinovou věž. 4. - 7. třída hledaly poklad. 8+9 se vydaly na menší túru do Loman. Všichni jsme si to užili.
Po obědě (zeleninová polévka, bramborová kaše a párek) jsme trávili naposledy se svými vychovateli. Nejdříve jsme se věnovali balení a poté poslední celotáborové hře Pevnost Boyard. Nakonec jsme se dozvěděli výsledky celotáborové hry.
Po večeři ( raut) jsme si to užili na závěrečné diskotéce s ohňostrojem.

Pátek 15.6.:

Dnes už nás čekalo jen balení a úklid a odjezd domů. Dětem se vůbec nechtělo, takže odjezd provázeli slzy smutku :-).