Jsou letní prázdniny

Zpravodaj – leden:

Vloženo: 4.2.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 741x

Zpravodaj – leden:

Nový kalendářní rok zahájil školní parlament Tříkrálovou sbírkou pod záštitou Charity České republiky. Peníze ze sbírky přidáme k výtěžku z  našeho 1. školního charitativního plesu, kerý se bude konat 9. února 2019.

1. ledna připomněli třídní parlamentáři svým spolužákům 50. výročí hrdinského činu studenta Jana Palacha. K tomuto výročí byla zaměřena také parlamentářská nástěnka.

Všichni členové parlamentu dostali za úkol sledovat chování žáků na toaletách, aby se předešlo poškozování školního majetku.

Tradiční akce školního parlamentu – masopustní průvod – připadá letos na 5. března, což je úterý hned po jarních prázdninách. Parlamentáři proto vyzvali třídní kolektivy, aby si včas připravily masopustní masky.

V mimoškolní činnosti vyhráli 1. místo ve 45. ročníku Nelsonského memoriálu v Oseku hasiči – mladší žáci – Jan Jílek a Tomáš Kocmann ze 2. B. Kristýna Smolová ze 3. A získala medaili za fotbalový zápas FK Duchcov  - mladší žáci   x  FK Libouchec. Daniela Šejvlová byla se svou skupinou druhá v taneční soutěži, kterou pořádal DDM v Oseku.