Zpravodaj ŠP – březen:

Vloženo: 3.4.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 591x

Zpravodaj ŠP – březen:

V úterý 5. března 2019 zorganizoval školní parlament tradiční celoškolní masopustní průvod městem. Akce byla zdařilá. Mezi originálními maskami vynikala se svým pestrobarevným drakem třída 9. A.

Ve čtvrtek 7. března 2019 předali parlamentáři důchodcům v Pečovatelském domě v Duchcově dárkové balíčky jako charitativní dar, který vedení školy nakoupilo za finanční výtěžek z 1. charitativního plesu naší školy.

1. března 2019 popřáli všichni třídní parlamentáři učitelům během vyučování k jejich svátku – Dni učitelů a zároveň spolužákům připomněli narození Jana Amose Komenského – učitele národů.

Školní parlament vyzývá všechny spolužáky a celé jejich rodiny k účasti na 1. charitativním běhu v zámecké zahradě, který naše škola připravuje na 15. června 2019.

V mimoškolní činnosti vybojovala 1. místo Valerie Holá ze 3. A v plavání – 50 m kraul. Jan Jílek z 2. B vyhrál se svým týmem 1. místo v turnaji Floorball cup Duchcov. Adéla  Bočková opět získala medaile  za úspěšnou účast ve fotbalových turnajích v Krupce a Libouchci.