Kotva
Kalendář akcí
7. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Zpravodaj ŠP – duben:

Vloženo: 9.5.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 517x

Zpravodaj ŠP – duben:

V předvelikonočním týdnu vyhlásil školní parlament soutěž o nejhezčí velikonoční kraslici a pomlázku. Za nejhezčí soutěžní výrobky dostali jejich autoři sladkou velikonoční odměnu.

Členové školního parlametu a ekotýmu se na společné schůzce dohodli, že si rozdělí soutěžní stanoviště na celoškolním projektu ke  Dni Země, který pořádal školní ekotým v rámci Zeleného týdne.

Třídní parlamentáři průběžně informují své spolužáky o přípravách celé školy na I. charitativní běh, který se uskuteční 15. června 2019.

Poslední dubnový týden - „Týden světové knihy“ zahájil parlament literární soutěž pro všechny žáky školy. Vítězové soutěže budou slavnostně vyhlášeni na začátku května.

V mimoškolní činnosti byla úspěšná Adéla Bočková ze 3. A, která opět dostala medaili za aktivní hru ve fotbalových zápasech. Markéta Šindelářová ze 6. B vybojovala 3. místo v turnaji jednotlivců ve stolním tenise v Kadani a Valérie Holá ze 3. A yhrála v plavecké sotěži v Chomutově 1. místo v disciplíně 50 m – volný způsob a 3. místo – 50 m – znak.