Hrdá škola

Vloženo: 20.11.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 268x

Hrdá škola

Naše škola tento školní rok zapojila do projektu Hrdá škola. Díky projektu se budeme snažit oživit studentský život na naší škole! Zaženeme každodenní stereotyp a uspořádáme některé aktivity. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny.

Do první aktivity jsme se pustili dnes 20.11.2019, kdy jsme na škole vyhlásili Den bez mobilu. Mnoho z nás si myslí, že na svém mobilním telefonu není nijak závislá. Proto jsme si to vyzkoušeli na vlastní kůži. Ve škole jsme si telefon vypli a odevzdali paní učitelce, aby nás nelákal. Přestávky jsme trávili konverzací s našimi spolužáky, hraní her a další.

Pro někoho byl tento úkol přímo nadlidský, ale nakonec jsme to zvládli všichni již nyní se těšíme na další akci.