Přípravné kurzy na přijímací zkoušky na gymnázium

Vloženo: 26.11.2019 | Autor: Sochorova | Zobrazeno: 253x

Přípravné kurzy na jednotné přijímací zkoušky
Vloženo: 18.10.2018 | Autor: Abrhamova| Zobrazeno: 31x |
Vážení rodiče, žákyně a žáci, nabízíme vám přípravné kurzy zaměřené na jednotné přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka na gymnázia a střední školy.

Nabídka kurzů:
Matematika pro žáky 5. tříd ZŠ k JPZ na 8-letá gymnázia
Český jazyk pro žáky 5. tříd ZŠ k JPZ na 8-letá gymnázia
Matematika pro žáky 9. tříd ZŠ k JPZ na 4-leté studijní obory SPŠ a 4-letá gymnázia
Český jazyk pro žáky 9. tříd ZŠ k JPZ na 4-leté studijní obory SPŠ a 4-letá gymnázia

Náplní kurzů je zopakování učiva potřebného k JPZ a práce s testovými úlohami obsaženými v přijímacích didaktických testech na střední školy. Přípravné kurzy povedou vyučující s mnohaletou praxí ve výuce na SŠ.

Kurzy se uskuteční v budově Gymnázia a Střední průmyslové školy, na adrese: Masarykova 12, Duchcov,
budou probíhat pravidelně každý týden, zahájení je naplánováno na začátek měsíce února, přesné termíny budou postupně zveřejňovány .
Minimální počet zájemců k zahájení kurzu je 15 žákyň/žáků.

Závaznou přihlášku můžete doručit osobně nebo prostřednictvím e-mailu sekretářce školy, paní A. Bárové (barova@gspsd.cz), nejpozději do 10. 1. 2020. Další potřebné informace u A. Bárové, tel: +420 417 835 252, +420 605 210 421. Obratem, nejpozději však do 15. 1. 2020, budete vyrozuměni o konání kurzu.

Přihláška zde: