Zpravodaj ŠP – říjen:

Vloženo: 16.12.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 1111x

Zpravodaj ŠP – říjen:

Třídní parlamentáři si jako každý rok vytvořili seznam spolužáků, kteří se pravidelně věnují zájmové mimoškolní činnosti a o svých výsledcích budou parlament průběžně informovat.

Školní parlament v každé třídě připomněl významný státní svátek 28. říjen – 101. výročí vzniku naší republiky.

Všichni členové parlamentu přijali výzvu paní učitelky Mgr. Martiny Štorkové a zapojili své třídní kolektivy do celostátní soutěže ŠPAČKONOŽ. Pro své třídy připravili krabice na sběr zbytků tužek a pastelek = špačků. V únoru je všechny pošlou do chráněné dílny na Moravě, kde z nich lidé s handicapem vytvoří obrázky, které budou zdobit interiér českého olympijského centra OH 2020.

V mimoškolní činnosti byl úspěšný Filip Záruba ze 3. A. Se svým fotbalovým týmem vybojoval 2. místo v Litoměřicích a 3. místo v Duchcově. Ella Horáková ze 3. A vyhrála v plaveckých závodech 2. místa v disciplínách  - 50 m motýlek, 50 m znak a 50 m prsa.