Zpravodaj-listopad 2019:

Vloženo: 16.12.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 1124x

Zpravodaj-listopad 2019:

Třídní parlamentáři společně se členy ekotýmu upozornili své spolužáky na zlepšení třídění odpadu ve třídách a na chodbách.

Školní parlament vyhlásil anketu Zlatý Amos, která proběhla v listopadových třídnických hodinách a nejvíce hlasů získala paní učitelka Mgr. Jana Doubková.

V rámci 30. výročí Sametové revoluce dostali členové parlamentu za úkol oslovit své učitele, aby zavzpomínali, jak prožívali před 30 lety tyto významné dny. Stejný úkol pro rodiče a prarodiče dostali žáci v jednotlivých třídách. Písemné odpovědi byly součástí výstavy „Rok 1989 – rok zázraků“ v prostorách školy.

V mimoškolní činnosti vyhrála opět Ella Horáková ze 3. A v plavání 1. místo – 50 m prsa a 50 m kraul finále a 2. místo – 50 m znak. Štěpáka Znojemská z 1. A a Jolana Žejdlíková z 1. A se umístily na 2. místě v 1. kole ústeckého volejbalového minicupu. David Smolák z 9. A získal zlatou medaili za 1. místo v karate na mistrovství České republiky v Kadani.