Kotva
Kalendář akcí
Jsou letní prázdniny
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Zvládneš to (líp)! aneb vyzvi tělocvikáře

Vloženo: 23.3.2020 | Autor: Holzknecht | Zobrazeno: 616x

„To zvládneš (líp)“ aneb vyzvěte tělocvikáře!

 

Jelikož v současné době nemůžeme provozovat tělesnou výchovu, tak se alespoň pomocí této výzvy trochu rozpohybujeme a zlepšíme náladu. Každé pondělí bude na naší nástěnce (odkaz zde) vloženo nové video s úkolem týdne a v pátek vyhlásíme také víkendovou rodinnou výzvu. 

 

Budete lepší než učitelé? Těšíme se na vaše výkony ;)

 

Další informace o celém programu najdete pod aktuální výzvou.

 

P. S.: Těší nás, že jste se zapojili, jen tak dál! Přišli jste až nyní? Nevadí! Začněte aktuální výzvou a ty předchozí si můžete zkusit ve volném čase.

 

Bota - To zvládneš #6 (Poslední výzva!)

 


Semafor - To zvládneš #5 (do 8. 5.)

 


Zvoneček - To zvládneš #4

 


Bingo - To zvládneš #3

 

Nevite co je to bingo? Pojďte si vyzkoušet jedno spojené s tělocvikem.
 
Je to úplně jednoduché. V tabulce (pro první stupeň odkaz zde, pro druhý stupeň odkaz zde) najdete úkoly, které můžete plnit. Povedlo se vám splnit všechny úkoly v jednom řádku, sloupci nebo úhlopříčce čtverce? Máte BINGO!
 
Army úkoly pro II. stupeň najdete zde.
Olympijské úkoly pro I. stupeň najdete zde.

Žonglování - To zvládneš #2 aneb trénink dělá mistry

 

Těšíme se také na další, kteří se s námi podělí o své žonglovací video. Proto jsme se rozhodli výzvu protáhnout o týden. Těšili jste se na nový úkol? Jeden pro vás máme. O prázdninách má být hezky, tak choďte ven a můžete se s námi podělit o fotky z vašich výletů ;) A už v pátek tu bude další výzva pro rodiny! ;)

 

Krásné Velikonoce všem!

 


Žonglování - To zvládneš #2

 

Máme tady novou výzvu. Tentokrát zaměřenou na rychlost rukou a postřeh. Umíte žonglovat? To se brzy ukáže. Počítejte si kolikrát se vám povede vyhodit míček do vzduchu, než vám spadne nějaký na zem. Postup jak se naučit žonglovat, najdete napříkald na odkaze zde ;)

 

Pokud jsou vaše videa moc velká, prosím, zkuste snížit kvalitu videa v telefonu ještě před nahráváním (nastavení videa). Padlet bohužel v naší verzi nezvládne víc než 10 MB soubory. Případně si můžete zkusit přeposlat video pře WhatsUp, který jej měl sám zmenšit.

 

 


Víkendová rodinná výzva #1 (pátek 27. 3.)

 

Kromě týdenních výzev pro žáky jsme mysleli také na celé rodiny a připravili řadu výzev pro celé rodiny. Takdy je první z nich. O víkendu má být příjemné počasí, vyrazte ven a vyzkoušejte holubičky celá rodina. Platí pravidlo, že si nohy držíte navzájem. Třeba v kroužku nebo ve dvojicích, jako na videu. Budeme rádi i za fotky, jak se vám to povedlo ;). Zadání vč.  videa najdete opět na naší stránce (odkaz zde).

 

 


„To zvládneš“ -  pravidla

 

Každé pondělí bude na naší nástěnce (odkaz zde) vloženo nové video s úkolem týdne a v pátek vyhlásíme také víkendovou rodinnou výzvu. Bude se jednat o pohybovou aktivitu, kterou je možné zvládnout doma.

 

Celý týden můžete trénovat, a pokud si budete jisti, že lepší být už nemůžete, natočte video s viditelnou časomírou, abychom mohli vyhlásit žáky s nejlepšími výkony. Video poté vložte na nástěnku v odkaze. Heslo k přihlášení máte každý ve zprávě na https://portal.dmsoftware.cz/ .

 

Na konci týdne i my tělocvikáři vložíme video s naším výkonem ;)

 

Sportu zdar tělocvikáři.