Kotva
Kalendář akcí
31. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Zvládneš to (líp)! aneb vyzvi tělocvikáře

Vloženo: 23.3.2020 | Autor: Holzknecht | Zobrazeno: 224x

„To zvládneš (líp)“ aneb vyzvěte tělocvikáře!

 

Jelikož v současné době nemůžeme provozovat tělesnou výchovu, tak se alespoň pomocí této výzvy trochu rozpohybujeme a zlepšíme náladu. Každé pondělí bude na naší nástěnce (odkaz zde) vloženo nové video s úkolem týdne a v pátek vyhlásíme také víkendovou rodinnou výzvu. 

 

Budete lepší než učitelé? Těšíme se na vaše výkony ;)

 

Další informace o celém programu najdete pod aktuální výzvou.

 

P. S.: Těší nás, že jste se zapojili, jen tak dál! Přišli jste až nyní? Nevadí! Začněte aktuální výzvou a ty předchozí si můžete zkusit ve volném čase.


Víkendová rodinná výzva #1 (pátek 27. 3.)

 

Kromě týdenních výzev pro žáky jsme mysleli také na celé rodiny a připravili řadu výzev pro celé rodiny. Takdy je první z nich. O víkendu má být příjemné počasí, vyrazte ven a vyzkoušejte holubičky celá rodina. Platí pravidlo, že si nohy držíte navzájem. Třeba v kroužku nebo ve dvojicích, jako na videu. Budeme rádi i za fotky, jak se vám to povedlo ;). Zadání vč.  videa najdete opět na naší stránce (odkaz zde).

 

 


„To zvládneš“ -  pravidla

 

Každé pondělí bude na naší nástěnce (odkaz zde) vloženo nové video s úkolem týdne a v pátek vyhlásíme také víkendovou rodinnou výzvu. Bude se jednat o pohybovou aktivitu, kterou je možné zvládnout doma.

 

Celý týden můžete trénovat, a pokud si budete jisti, že lepší být už nemůžete, natočte video s viditelnou časomírou, abychom mohli vyhlásit žáky s nejlepšími výkony. Video poté vložte na nástěnku v odkaze. Heslo k přihlášení máte každý ve zprávě na https://portal.dmsoftware.cz/ .

 

Na konci týdne i my tělocvikáři vložíme video s naším výkonem ;)

 

Sportu zdar tělocvikáři.