JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY průběžně aktualizováno

Vloženo: 14.4.2020 | Autor: Sochorova | Zobrazeno: 1176x

Přijímací zkoušky na střední školy

• Jednotné přijímací zkoušky na čtyřleté maturitní obory se budou konat 3. a 4. května.
  • Na víceletých gymnáziích pak 5. a 6. května. Původně měly být jednotné přijímací zkoušky 12. a 15. dubna.

Atlas školství 2021/2022 - přehled středních škol. Můžete si jej v dopoledních hodinách vyzvednout u hospodářky školy v 1. patře oproti podpisu. Uvnitř bude vložena kopie přihlášky na střední školu, kterou prosím vyplňte a odevzdejte zpět nejpozději do 6. 1. 2021. Pokud se žák chce hlásit na střední školu s talentovou zkouškou, je potřeba nahlásit nám včas školu a studijní obor, neboť přihlášku je nutné podat do 30. 11. 2020 a je odlišná od klasické přihlásky na střední školu! Data z přihlášek budou vkládána do systému a poté Vám bude vytištěna originál přihláška a zápisový lístek, který obdrží žáci k pololetnímu vysvědčení.

Termín pro podání přihlášky do oborů s talentovou zkouškou je do 30. 11. 2020!

NOVÉ: APLIKACE INSPIS SETMOBILE POMŮŽE PŘI PŘÍPRAVĚ NA PŘIJÍMACÍ A MATURITNÍ ZKOUŠKY

Jednotná přijímací zkouška 2021

Přihlášky ke vzdělávání ve střední škole

Přijímací řízení 2020/2021 infomrace o volných místech do 1. ročníků