Jsou letní prázdniny

Posledních 7 dní:
Posledních 30 dní:
Celkem:

Minipodnik - "Všechno v mém životě souvisí"

Vloženo: 13.12.2015 | Autor: administrator | Zobrazeno: 718x

20.5.2015

Náš školní minipodnik se již rozjíždí v plné síle. Dostáváme první výplatu, nakupujeme první potřebné zařízení, sbíráme první odznaky. Také jsme byli na první exkurzi. Nyní jsme dostali všichni trička, z kterých jsme nadšeni.

A jak náš web vypadá a co vše nabízíme si můžete podívat na stránkách http://www.mujminipodnik.cz/minipodniky/hudebni-foto-a-nahravaci-studio-duchcov

Minipodnik aneb Všechno v mém životě souvisí - Exkurze

Mgr. Jana Hanzlová

18.3.2015

V úterý 17.3. se žáci zapojení do projektu vydali do Prahy na exkurzi do fotoateliéru známého pražského fotografa M. Šmikmátora.   Přivítal nás překvapivě mladý,  usměvavý fotograf, v jehož ateliéru jsme strávili celé dopoledne.  Žáci postupně pronikali do tajů profesionálních fotografií.  Nejdříve fotografovali vlastními fotoaparáty, poté si mohli vyzkoušet velice drahé zařízení fotoateliéru. Došlo k fotografování portrétů ,  celých postav i skupinových fotografií. Následovala ukázka úpravy fotografií ve Fotoshopu. Celá akce byla moc poučná, všichni jsme si domů odvezli kromě zážitků také pěkné fotografie.

1.9.2015

Vybraní žáci z 5.A, 6.A, 7.A  se zapojili do projektu Minipodniky – Všechno v mém životě souvisí, od organizace AC Education s.r.o. Projekt probíhá od září 2014, ukončen bude v červnu 2015.  Žáci si vytvoří vlastní fiktivní internetový obchod, kde budou obchodovat s žáky Ústeckého a Olomouckého kraje. V rámci projektu se naučí obchodovat, vést vlastní firmu a získají informace o financích a jejich rozdělení.

V současné době žáci vymýšlejí název minipodniku, vytvářejí  logo. V nejbližší době si zapojení žáci rozdělí pozice ve fiktivní firmě. V lednu 2015 bude zprovozněn i náš internetový obchod. Žáci pracují pod vedením učitelů. Za 1. stupeň  Mgr. Jana Hanzlová, za II. stupeň  Mgr. Lucie Putišková