Kotva
Kalendář akcí
8. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Mgr. Hana Hladíková

Učitelka přípravné třídy

Telefon
E-mailhladikova.hana@zssochora.cz

Mgr. Jana Hanzlová

Učitelka 1.B

Telefon
E-mailhanzlova.jana@zssochora.cz

Mgr. Sochorová Libuše

učitelka 2.A, výchovný poradce

Telefon
E-mailsochorova.libuse@zssochora.cz

Bc. Alena Jílková

Učitelka 5.B

Telefon
E-mailjilkova.alena@zssochora.cz

Mgr. Jana Doubková

Učitelka 7.B

Telefon
E-maildoubkova.jana@zssochora.cz

Mgr. Lucie Putišková

Učitelka 9.A, metodik prevence

Telefon
E-mailputiskova.lucie@zssochora.cz

Věra Babičková

vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailbabickova.vera@zssochora.cz

Hana Kykalová

Vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailkykalova.hana@zssochora.cz

Hana Kabátová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailkabatova.hana@zssochora.cz

Jana Filipová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailfilipova.jana@zssochora.cz

Helena Žejdlíková

asistent pedagoga

Telefon
E-mailzejdlikova.helena@zssochora.cz

Kateřina Krchová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailkrchova.katerina@zssochora.cz

Dagmar Hromádková

asistent pedagoga

Telefon
E-mailhromadkova.dagmar@zssochora.cz

Bc. Anna Horáková

na mateřské dovolené

Telefon
E-mailhorakova.anna@zssochora.cz
Celkem: 24 kontaktů