Kotva
Kalendář akcí
43. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Počítadlo
Online:
25
Dnes:
1696
Posledních 7 dní:
21595
Posledních 30 dní:
97002
Celkem:
838809
Mapa webu

Mgr. Jana Doubková

Učitelka 6.B

Telefon
E-maildoubkova.jana@zssochora.cz

Mgr. Lucie Putišková

Učitelka 8.A, metodik prevence

Telefon
E-mailputiskova.lucie@zssochora.cz

Bc. Anna Horáková

učitelka 9.A

Telefon
E-mailhorakova.anna@zssochora.cz

Hana Kykalová

Vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailkykalova.hana@zssochora.cz

Bc. Alena Jílková

Vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailjilkova.alena@zssochora.cz

Hana Ajdinovičová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailajdinovicova.hana@zssochora.cz

Hana Kabátová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailkabatova.hana@zssochora.cz

Rückerová Zlatuše

asistent pedagoga

Telefon
E-mailruckerova.zlatuse@zssochora.cz

Jana Filipová

asistent pedagoga

Telefon
E-mailfilipova.jana@zssochora.cz

Mgr. Jana Hanzlová

Učitelka 4.B

Telefon
E-mailhanzlova.jana@zssochora.cz

Mgr. Milena Hampejsová

Učitelka 2.A, výchovný poradce

Telefon
E-mailhampejsova.milena@zssochora.cz
Celkem: 21 kontaktů