Kotva
Kalendář akcí
5. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Mgr. Sochorová Libuše

učitelka 3.A, výchovný poradce

Telefon
E-mailsochorova.libuse@zssochora.cz

Mgr. Marta Sainerová

zástupce ředitelky, učitelka 4.A

Telefon
E-mailsainerova.marta@zssochora.cz

Mgr. Jana Doubková

Učitelka 6.A

Telefon
E-maildoubkova.jana@zssochora.cz

Mgr. Lucie Putišková

Učitelka 8.A, metodik prevence

Telefon
E-mailputiskova.lucie@zssochora.cz

Irena Piewaková

Vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailpiewakova.irena@zssochora.cz

Hana Kykalová

Vychovatelka školní družiny

Telefon
E-mailkykalova.hana@zssochora.cz

Hana Kabátová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailkabatova.hana@zssochora.cz

Hánová Denisa

asistent pedagoga

Telefon
E-mailhanova.denisa@zssochora.cz

Plachá Jana

asistent pedagoga

Telefon
E-mailplacha.jana@zssochora.cz

Pavla Šlabjarová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailslabjarova.pavla@zssochora.cz

Kateřina Soukupová

asistentka pedagoga

Telefon
E-mailsoukupova.katerina@zssochora.cz

Bc. Anna Horáková

na mateřské dovolené

Telefon
E-mailhorakova.anna@zssochora.cz
Celkem: 25 kontaktů
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.