Úřední deska

úřední deska

Vloženo: 3.11.2019 | Autor: Administrátor| Zobrazeno: 539x |

Vážení rodiče,

v souvislosti s nařízením Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. 3. 2020, viz níže, je nutné, aby všichni, kteří se v období od 7. 3. 2020 vrátili z Itálie, musí kontaktovat svého registrujícího lékaře. Všem výše uvedeným bude nařízena karanténa na dobu 14 dnů. Všichni zaměstnanci jsou tedy povinni toto splnit.

Dále apeluji a prosím rodiče žáků, kteří pobývali v době jarních prázdnin v Itálii, aby udělali totéž.

Do tří dnů prosím telefonicky kontaktujte svého třídního učitele, nepřítomnost v tomto mimořádném důvodu Vám bude omluvena dle školního řádu. Zůstaňte po dobu 14 dnů doma a nebuďte ve fyzickém kontaktu s nikým z učitelů nebo spolužáků z naší školy.

Od pondělí bude věnována maximální pozornost prevenci v podobě desinfekce prostor školy a budou zavedena zvýšená hygienická opatření.

Prosím vybavte své děti do školy případně antibakteriálními gely. Antibakteriální mýdla budou k dispozici.

Mgr. Bc. Jitka Beerová

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví (Velikost: 194.78 kB)

OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN (Velikost: 33.6 kB)