Aktuality školní družiny

Návštěva dětské městské knihovny - 1. odd. dne 24.2. 2023 návrat do družiny 14.30, 2. odd. dne 10. 2. 2023- návrat do družiny 14.30hod.

Dne 3. 2. 2023 budou pololetní prázdniny a od 13.2. -19.2. 2023 budou jarní prázdniny, v případě potřeby školní družiny je třeba nahlásit do 13.ledna 2023.

Pečení perníčků

Dne 25.11. v pátek pečení perníčků , od 13. 00 do 14.30hod.

STRAŠIDELNÉ NOCOVÁNÍ

Školní družina pořádá strašidelné nocování. Těšíme se až za námi zavítají čarodějnice, skřítkové a strašidla.

Začátek : 4. 11. od 17.hod.

Konec:    5. 11. v 8.00hod.

Program:

-Návštěva pohádkového muzea - Čarodějnice provádí pohádkovým muzeem ( 110Kč)

- Přehlídka masek

- Soutěže ( hod pařátem, házení palačinkou ...apod.)

- Stezka odvahy - Zahraň upírka

- Čaredějnický discorej

- Čarodějnické noční čtení

- Čarodějnický diplom

Děti budou potřebovat:

Spacák , karimatku, masku čarodějnice, skřítka nebo strašidla, baterku(kdo chce), penál, jídlo a pití, kartu zdravotní pojišťovny.

Přihlášku  odevzdat do 7.10.

Podzimní prázdniny

Dne 26. a 27. října budou podzimní prázdniny, v případě zájmu o školní družinu je třeba nahlásit do 30. září.

Seznam přijatých a nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Seznam žáků (Velikost: 663.19 kB)

Informace pro zákonné zástupce nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Informace pro zákonné zástupce (Velikost: 665.94 kB)

Veškeré informace ze školní jídelny se dozvíte zde

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.