Podzimní tvoření – 1. oddělení
20.10.2018

Více se dozvíte v sekci Činnost školní družiny

Posilujeme gramotnost inovativně - 2. setkání škol
20.10.2018

Dne 18.10.2018 proběhlo 2. setkání škol zapojených do projektu "Posilujeme gramotnost inovativně". Více se dozvíte v sekci Život na Sochorce

Mladí designéři 2018
20.10.2018

Dne 18.10.2018 se žáci VI.B zúčastnili slavnostního vyhlášení 6.ročníku soutěže Mladí designéři 2018 v Mladé Boleslavi.

Více se dozvíte v sekci Život na Sochorce

Důležité!!
11.10.2018

Školní družina bude v době podzimních prázdnin 29. – 30. 10. 2018 uzavřena z důvodu nezájmu rodičů o umístění žáků.

Pozor změna
2.10.2018

od 1.9.2018 se řídíme novou koncepcí rozvoje školy. Více se dozvíte v sekci Dokumenty

Sběr kaštanů
19.9.2018

Sběr kaštanů

• od 1. října
  • každé pondělí od 7.40 do 8.00hod.
  • finanční odměna 1kg = 3Kč
  • nutné mít kaštany či žaludy ZVÁŽENÉ!!!

OTVÍRACÍ DOBA krámku Svačinka
4.9.2018

OTVÍRACÍ DOBA krámku Svačinka

1.přestávka – 8.45 – 8.55 h

2.přestávka – 9.40 – 9.50 h

3.přestávka – 10.35 – 10.55 h

( POKUD SE PŮJDE NA VELKOU PŘESTÁVKU NA HŘIŠTĚ – BUDE KRÁMEK TŘETÍ PŘESTÁVKU ZAVŘENÝ !)

Sběr
4.9.2018

Vybírání sběru v I.pololetí školního roku 2018/2019 každé první pondělí v měsíci : 1. 10. , 5. 11. , 3. 12. od 7. 45 – 8.30hod.

Více se dozvíte v sekci Ekoškola

Vítejte na oficiálních stránkách Základní školy Antonína Sochora

Vloženo: 19.9.2018 | Zobrazeno: 137770x |

Kdo jsme?

Jsme ZDRAVÁ ŠKOLA otevřená pro všechny děti. Chceme víc, než jen předávat vědomosti.  Vycházíme z přirozených potřeb člověka, rozvíjíme individuální předpoklady a bereme ohled na každého jedince.

Naším cílem je kvalitní příprava a výchova žáků pro budoucí život. Podporujeme dobré partnerské vztahy mezi žáky i učiteli a usilujeme o dobrou spolupráci s rodiči.

Nabízíme dobré psychologické klima, dobré vztahy, toleranci, kreativitu, spolupráci, otevřenost.

Atmosféru naší školy můžete poznat v rámci Dnů otevřených dveří a při různých akcích pořádaných pro žáky, jejich rodiče i veřejnost.

Co nabízíme?

Kromě výuky předmětů tradičními formami nabízíme:

• nadaní žáci - nadstandartní práce s nadanými žáky - tým kvalifikovaných, proškolených odborníků
  • angličtina od 3. ročníku - pod vedením kvalifikovaných pedagogů
  • informatika od 4. ročníku - velmi dobrá úspěšnost v soutěžích
  • německý jazyk od 7. ročníku
  • logopedická prevence
  • náprava specifických poruch učení
  • podpůrný program pro méně úspěšné žáky - prevence školní neúspěšnosti – funkce asistenta pedagoga
  • projektové vyučování podporující mezipředmětové vztahy a celoživotní učení
  • plavecký výcvik ve 2. a 3. ročníku pod vedením cvičitelů „Plavecké školy“
  • moderní venkovní sportoviště
  • interaktivní vyučování ve všech třídách – interaktivní technika ve všech třídách a odborných učebnách.
  • projekt „Rodiče vítáni“ - ve škole vládne rodinná pohoda, klid a bezpečí. Učitelé znají děti i jejich rodinné prostředí, reagují na změny chování ihned, minimalizují se zde negativní projevy chování
  • genetická metoda čtení
  • psaní Comenia Script i klasické vázané písmo
  • kvalifikovaný pedagogický sbor