Počítadlo

Vloženo: 19.9.2018 | Zobrazeno: 169786x |

Bazárek

Gymnázium a SPŠ Duchcov pořádá:  Bazárek

Informace o pořádaném bazárku se dozvíte zde (Velikost: 3.61 MB)

Kdo jsme?

Jsme ZDRAVÁ ŠKOLA otevřená pro všechny děti. Chceme víc, než jen předávat vědomosti.  Vycházíme z přirozených potřeb člověka, rozvíjíme individuální předpoklady a bereme ohled na každého jedince.

Naším cílem je kvalitní příprava a výchova žáků pro budoucí život. Podporujeme dobré partnerské vztahy mezi žáky i učiteli a usilujeme o dobrou spolupráci s rodiči.

Nabízíme dobré psychologické klima, dobré vztahy, toleranci, kreativitu, spolupráci, otevřenost.

Atmosféru naší školy můžete poznat v rámci Dnů otevřených dveří a při různých akcích pořádaných pro žáky, jejich rodiče i veřejnost.

Co nabízíme?

Kromě výuky předmětů tradičními formami nabízíme:

• nadaní žáci - nadstandartní práce s nadanými žáky - tým kvalifikovaných, proškolených odborníků
  • angličtina od 3. ročníku - pod vedením kvalifikovaných pedagogů
  • informatika od 4. ročníku - velmi dobrá úspěšnost v soutěžích
  • německý jazyk od 7. ročníku
  • logopedická prevence
  • náprava specifických poruch učení
  • podpůrný program pro méně úspěšné žáky - prevence školní neúspěšnosti – funkce asistenta pedagoga
  • projektové vyučování podporující mezipředmětové vztahy a celoživotní učení
  • plavecký výcvik ve 2. a 3. ročníku pod vedením cvičitelů „Plavecké školy“
  • moderní venkovní sportoviště
  • interaktivní vyučování ve všech třídách – interaktivní technika ve všech třídách a odborných učebnách.
  • projekt „Rodiče vítáni“ - ve škole vládne rodinná pohoda, klid a bezpečí. Učitelé znají děti i jejich rodinné prostředí, reagují na změny chování ihned, minimalizují se zde negativní projevy chování
  • genetická metoda čtení
  • psaní Comenia Script i klasické vázané písmo
  • kvalifikovaný pedagogický sbor