Počítadlo

Informace o školní družině

Vloženo: 13.12.2015 | Zobrazeno: 50592x |

Informace o školní družině

Školní družina je určena žákům I. stupně. Kapacita školní družiny je 60 žáků. Žáci jsou rozděleni do dvou oddělení.

Měsíční poplatek za školní družinu

Měsíční poplatek - 150 Kč

Pouze ranní družina - 70 Kč

Možnost platby na 1 pololetí či na celý školní rok. Při odhlášení dítěte ze školní družiny platbu nelze vrátit!!!

Provoz školní družiny

Ranní družina: 5:30 - 8:00 hod.

Odpolední družina: 11:40 - 16:00 hod.

Děti se dochází stravovat do jídelny SŠ Duchcov. Čas, který obědu věnujeme, je od 12:00 – 14:00.
Po obědě se věnujeme činnostem, které máme naplánované. Tato práce probíhá cca do 14:30. Poté je děti možno vyzvedávat až do16:00. Pokud nastává nějaká změna, vždy je důležité o tom informovat.
Pokud si budete chtít vyzvednout dítě dřív, oznamte to prosím den dopředu, nejpozději ráno do 7.40 hod

ODCHODY DĚTÍ NA OBĚD

1.oddělení

2.oddělení

pondělí

úterý

12:35 + děti z logopedie a nadaní

středa

čtvrtek

12:35 – děti, které na kroužky nechodí

13:30 - děti z kroužků

pátek

Vychovatelky školní družiny

Bc. Alena Jílková

Hana Kykalová, zastupující - Eva Jaklová

Podmínky přijímání, odhlašování, vyloučení uchazečů

• Žáci se přihlašují pomocí zápisových lístků, které je možno vyzvednout ve školní družině, či si je v dokumentech ŠD vytisknout.
  • Zákonní zástupci mohou v průběhu školního roku žáka přihlásit nebo odhlásit ze školní družiny. Vždy však písemnou formou.
  • Pokud žák soustavně nebo nějakým závažným způsobem porušuje kázeň a pořádek, ohrožuje zdraví a bezpečnost svoji nebo ostatních, je ředitel školy po předchozím projednání se zákonnými zástupci dítěte oprávněn tohoto žáka ze školní družiny vyloučit.
  • Přihlášku vyplňte zodpovědně a nezapomeňte uvést, kdo bude dítě odvádět. Nikomu jinému nelze dítě vydat. V případě, že dítě bude odcházet samo, napište v kolik hodin. Při změně samostatného odchodu je potřeba vždy písemně tuto skutečnost s dostatečných časovým předstihem nahlásit! Na SMS zprávy a telefonáty nelze brát zřetel!!!

Materiální podmínky

• Školní družina má k dispozici v prostorách školy 2 herny, počítačovou učebnu, knihovnu, kuchyňku, tělocvičnu.
  • Vstupní prostory, šatny a sociální zařízení má ŠD společné se ZŠ.
  • K zázemí ŠD patří vybavení a nábytek určený k zájmovým aktivitám, pomůcky na výtvarné, pracovní a tělovýchovné činnosti, didaktické pomůcky, knihy, časopisy, hry atd.
  • ŠD využívá ke své činnosti technické a elektronické vybavení např. televizor, CD přehrávač.
  • K dispozici je školní dvůr , učebna v přírodě, zahrada a sportovní hřiště pro sportovní činnosti a relaxaci.

Vybavení žáka do družiny

• přezůvky
  • ručník
  • 1 balení papírových kapesníků
  • event. oblečení na odpolední pobyt venku či v herně

Stravování

Přihlášku a čip na obědy získáte ve ŠJ (Střední škola stavební a strojní, Kubicových 2, Duchcov).
Cena čipu je 50,-Kč.
Pokladna ve ŠJ je otevřena v pondělí, ve středu a v pátek od 12:00 do 14:00 hodin. Cena oběda je 23Kč.

Vložení peněz na obědy je nutné si zajistit osobně v jídelně u vedoucí stravování, nelze peníze posílat přes vychovatelky školní družiny!!!

Objednávání obědů si zajišťují rodiče sami.

Při platbě obědů převodem z účtu nezapomínejte uvést variabilní symbol.
V případě onemocnění dítěte odhlašují obědy rodiče den předem na tel. 417 835 208.
Odkaz na elektronické objednávání obědů: http://jidelny.me.cz/jidelna14

Mobilní tel.: 774 456 357