Zpravodaj – listopad:

Vloženo: 30.11.2017 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 8419x

Zpravodaj – listopad:

Členové školního parlamentu připravili k 28. výročí 17. listopadu výstavu na téma  „Z místa, kde žijeme -2017“.

Třídní parlamentáři informovali spolužáky o sbírce pro psí útulek v Žimu a o Vánočním bazaru v prostorách naší školy. Výtěžek z této akce bude opět poslán naší kamarádce v Nepálu na podporu vzdělání.

Parlamentáři na svých schůzkách diskutovali o významu slova demokracie a vyzvali spolužáky k důkladnému a důslednému dodržování školního řádu.

Prostřednitcvím školního rozhlasu upozornil parlament všechny žáky na vhodné nošení sportovní obuvi do tělocvičny a připomněl přísný zákaz vstupu na herní prvky z důvodu bezpečnosti během velkých přestávek na školním hřišti. Dále žáky informoval o adventním vystoupení našeho pěveského sboru 1. adventní neděli na náměstí v Duchcově.

V mimoškolní činnosti byla úspěšná Valerie Holá z 2. A, která vyhrála 3. místo v   plavání – 100 m znak na meziměstských přeborech v Roudnici nad Labem.

Viktorie Veverková ze 6. A vybojovala 4. místo  v SK Knínice za vedení koně v kruhu se změnou směru.