Jsou letní prázdniny

Střední škola stavební a strojní Teplice - exkurze

Vloženo: 10.10.2018 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 18511x

Střední škola stavební a strojní Teplice - exkurze

Dne 26. 9. navštívili žáci 8. a 9. třídy v rámci volby povolání Střední školu stavební a strojní v Teplicích, která v tento den pořádala pro vycházející žáky den otevřených dveří. Žáci měli možnost prohlédnout si nejen prostory školy, odborné učebny a dílny, ale i samotnou práci studentů. Žákům byly učitely a studenty prezentovány studijní obory, na které si mohou v letošním roce podat přihlášku. Zástupce každého oboru žákům vysvětlil, jak studium probíhá, jaké předměty je čekají, co se naučí, jakou práci lze s daným vystudovaným oborem vykonávat a jaké je uplatnění absolventů na trhu. Velkým přínosem bylo setkání našich žáků se současnými studenty školy, kterých se žáci mohli ptát a získat tak praktické rady a užitečné informace z první ruky.

Bc. Anna Horáková