Zpravodaj ŠP – září, říjen 2018:

Vloženo: 31.10.2018 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 3308x

Zpravodaj ŠP – září, říjen 2018:

V letošním školním roce se školní parlament, který tvoří zástupci všech tříd, schází každou středu o velké přestávce v učebně anglického jazyka. Úkolem parlamentářů je podporovat informovanost napříč školou, zvyšovat zájem žáků o školní společenství, rozvíjet spolupráci s učiteli a vedením školy na demokratických principech, zajímat se o mimoškolní činnost spolužáků.

Členové školního parlamentu se podíleli na přípravě výstavy ke 100. výročí vzniku naší republiky. V pátek 26. října 2018 si všichni parlamentáři připnuli trikolóry, aby svým spolužákům připomněli slavný den v našich dějinách – 28. říjen 1918.

V mimoškolní činnosti byl úspěšný Tomáš Kocman z 2. B, který získal medaili za účast v 9. ročníku soutěže „Hasičata v akci“.