Soutěž Domestos

Vloženo: 8.10.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 37x

I letos se naše škola zapojila do projektu Domestos pro školy. I letos se snažíme vyhrát peníze na rekonstrukci toaletzásobu čisticích prostředků na celý rok. Nejdůležitější pro nás ale, co se žáci v projektu naučí.

Třída 2.A se opět zapojila do soutěže Domestos

I letos probíhá další ročník soutěže, a tak jsme se aktivně zapojili, protože věříme, že mýt si ruce je důležité.  Mytí rukou není úplně zábava, proto na něj spousta dětí ve škole zapomíná. Z nutné povinnosti jsme ale udělali zábavu a začneme hrát hru na lovce bakterií. Věříme, že i letos budeme úspěšní a zdárně splníme všechny nachystané úkoly, tak nám držte palce! Rodiče mohou pomoci své škole hlasováním za splněné aktivity, ale i nákupem výrobků Domestos, za které mohou darovat škole potřené body v soutěži. Účtenku z nákupu můžete nahrát přímo na stránkách www.domestosproskoly.cz   nebo ji pošlete k nám do školy. Děkujeme.