Zpravodaj ŠP – prosinec 19:

Vloženo: 18.12.2019 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 1202x

Zpravodaj ŠP – prosinec 19:

Třídní parlamentáři vyzvali své spolužáky, aby přispěli do charitativní sbírky pro opuštěná zvířata v útulku vŽalanech. Sbírku každoročně organizuje náš ekotým.

1. prosince 2019 se všichni členové školního parlamentu sešli na vánočním posezení, kde pohovořili o mimoškolní zájmové činnosti svých spolužáků a zhodnotili svou práci v parlamentu od začátku školního roku. Ani letos nezapomněli na vánoční strom přání, který se každoročně objevuje na parlamentářské nástěnce. Dále se rozhodli se, že od ledna 2020 přivítají v parlamentu zástupce prvňáků.

Na začátku nového kalendářního roku parlament opět zorganizuje ve škole Tříkrálovou sbírku pro charitativní účely.

V mimoškolní činnosti vám chceme představit dva malé sportovce z první třídy -  Ondra Urban a MatějThorand se věnují atletice a fotbalu. Množství medailí svědčí o jejich úspěších.