Zpravodaj ŠP: listopad – prosinec 2020

Vloženo: 20.1.2021 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 998x

Zpravodaj ŠP: listopad – prosinec 2020

Celý listopad a téměř celý prosinec se učíme z domova. Zúčastňujeme se online výuky a posíláme napsané úkoly našim učitelům na jejich pracovní emaily. Nemůžeme sportovat a dělat různé aktivity, proto jsme se zapojili alespoň do těchto školních soutěží: Logická olympiáda, I-Bobr, Bobřík informatiky, Finanční gramotnost, Hrdá škola, Domestos, školní kolo Olympiády v českém jazyce a dějepisu.                                                                                                                                                                   Školní parlament provedl mezi svými členy anketu: 1. otázka: Chceš, aby výuka na dálku pokračovala i po Novém roce? Většina odpovědí: Ne, chceme se vrátit do školy. Lepší je výklad učitele. Doma se nudím. 2. otázka: Čemu jste se doma věnovali v době distanční výuky? Odpovědi: Chodím ven s kamarády. Jsem na zahradě. Starám se o domácího mazlíčka. Čtu si. Hraji hry na PC. 3. otázka: Komunikuješ se svými spolužáky? Odpovědi: Ano, posíláme si odkazy na online hodiny. Pomáháme si s úkoly. Ne, nemám kontakty. 4. otázka: Jak jsi letos ve škole spokojený? Většina odpovědí: Jsem spokojený s učiteli i s vybavením školy. Byla by dobrá větší nabídka výuky cizích jazyků.              Vánoční posezení školního parlamentu se letos muselo přizpůsobit karanténním podmínkám. Zástupci jednotlivých tříd jednali odděleně, v rouškách, v různých dnech, takže se vzájemně vůbec nepotkali. Přesto přejí všem svým spolužákům a učitelům šťastné a veselé Vánoce.