Kotva
Kalendář akcí
9. školní týden
Online škola

Přihlášení do školního systému zde

Rozvrhy
Mapa webu

Zpravodaj ŠP: květen - červen 2021

Vloženo: 25.8.2021 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 191x

Zpravodaj ŠP: květen - červen 2021

 

Konečně jsme se všichni během května postupně vrátili do školy a 24. 5. začala  prezenční výuka pro všechny třídy. Pmalu jsme se zase dostávali do školního pracovního tempa za dodržování přísných hygienických opatření a pravidelného testování. S některými spolužáky jsme se od prosince neviděli, proto nám ke stmelení kolektivu pomohly 2. června třídní výlety v rámci Mezinárodního dne dětí.    

                                                                                                                   

Během května jsme také odevzdávali poslední úkol celoškolní literární soutěže. Někteří z nás kromě splněných úkolů poslali také fotku své domácí knihovničky. Třídní parlamentáři se zase začali scházet od června každý čtvrtek. Jejich úkolem bylo napsat návrhy na aktivity spolužáků během letních prázdnin. Nejvíce zajímavých nápadů měli třeťáci.                                                                  

23. června jel celý školní parlament na výlet do Zooparku v Chomutově. Nejenom že jsme viděli zajímavá zvířata – např. tuleně, medvědy, velbloudy, soby, losy, sokoly, ale také jsme si ověřili, že i když jsme se dlouho jako parlamentáři neviděli, jsme stále dobrá parta.                                                  

 

Školní parlament přeje všem žákům pohodové prázdniny!!!