Počítadlo

Vloženo: 19.9.2018 | Zobrazeno: 32728x |

Školní rok 2018/2019

Projekt: Domestos pro školy

Naše škola se zapojila do již pátého ročník projektu Domestos pro školy, který má za cíl dlouhodobě zlepšovat úroveň toalet základních a mateřských škol.

Projekt je nejen soutěží o finanční výhry, ale také příležitostí, jak děti naučit správným hygienickým návykům a posílit jejich vztah k prostředí, ve kterém tráví tolik času. Prostřednictvím aktivit s edukativním přesahem děti vylepšují školní toalety a výsledky aktivit se publikují na soutěžním webu. Rodiče poté hlasují pro jednotlivé aktivity a školy. Body můžeme získat také nákupem produktů Domestos.

Naše škola získala poukázku v hodnotě 7000 Kč na nákup přípravků Domestos.

Projekt Podpora výuky plavání

MŠMT schválilo dotaci na realizaci projektu Podpora výuky plavání 2018/2019 ve výši 19 800 Kč.

Ze získaných finančních prostředků bude žákům 2. a 3. ročníků hrazena autobusová doprava na výuku plavání do plavecké haly v Bílině.

Mgr. Jana Hanzlová

Projekt Gramotnost

Naše škola i letos pokračuje v partnerství se Základní školou Bučovice při realizaci projektu Gramotnosti.

Cílem výzvy je vytváření podmínek pro kvalitnější podporu žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků ze socioekonomicky znevýhodněného a kulturně odlišného prostředí.

Cílem projektu je specifikace, tvorba a pilotáž inovativních postupů vedoucích k rozvoji sociální a občanské gramotnosti a exekutivních dovedností

Naše škola zapojila do projektu 25 žáků z 6.A a 7.A, kteří byli postupně zapojeni do práce s novým edukativním softwarem, který formou hry bude rozvíjet uvedené gramotnosti a dovednosti na dané téma. Další přínosem pro školu bylo získání 25 tabetů a výjezdu s danými žáky na setkání zapojených škol.

Projekt je zahájen 1.11.2016 a ukončen 31.10.2019

Školní rok 2017/2018

Obědy pro děti na „Sochorce“

I v tomto školním roce 2017/2018 mohli někteří žáci naší školy, díky projektu Obědy pro děti, trávit spolu s ostatními spolužáky obědový čas ve školní jídelně. Naše škola děkuje nadačnímu fondu Drab foundation, který nás podporuje již třetím rokem, za finanční podporu, která je žákům poskytnuta po celý školní rok 2017/2018.

Mgr. Silvie Janovská

Projekt OP VVV výzva 22

Mgr. Jana Hanzlová

Ve školním roce 2017/18 pokračuje projekt Čtenářská a matematická gramotnost, inkluzivní vzdělávání.
 Projekt podpoří osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností pedagogů, personální posílení o školního asistenta.  Zařazení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do vzdělávání pomohou připravovaní aktivity - čtenářské kluby, kluby zábavné logiky a deskových her a doučování žáků školy ohrožených školním neúspěchem.

Projekt: Domestos pro školy

Naše škola se zapojila do již čtvrtého ročník projektu Domestos pro školy, který má za cíl dlouhodobě zlepšovat úroveň toalet základních a mateřských škol. Šanci na výhru má každá škola, bez ohledu na velikost.

Projekt je nejen soutěží o finanční výhry, ale také příležitostí, jak děti naučit správným hygienickým návykům a posílit jejich vztah k prostředí, ve kterém tráví tolik času. Prostřednictvím aktivit s edukativním přesahem děti vylepšují školní toalety a výsledky aktivit se publikují na soutěžním webu. Rodiče poté hlasují pro jednotlivé aktivity a & scaron;k oly. Body můžeme získat také nákupem produktů Domestos.

I letos školy vyhrála přípravky od firmy Domestos

Projekt Gramotnost

Projekt je zahájen 1.11.2016 a ukončen 31.10.2019