Zpravodaj ŠP – únor:

Vloženo: 21.3.2020 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 1110x

Zpravodaj ŠP – únor:

Školní parlament v tomto měsíci ukončil třídní soutěž „Špačkonož“.

Vítězka parlamentářské ankety – nejoblíbenější učitel na škole – paní učitelka Mgr. Jana Doubková se 26. 2. 2020 společně se třemi zástupci žáků naší školy zúčastnila regionálního kola ankety Zlatý  Ámos v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

V pátek 28. 2. 2020  zorganizoval náš parlament tradiční masopustní průvod. Všechny třídy prošly v pestrobarevných maskách centrem města s radostným pokřikem „Heja, heja, hej Masopust je rej!“

V mimoškolní činnosti byl úspěšný Jan Vaněrka ze 4. A, který soutěžil za Sokol Duchcov ve šplhu a vyhrál 3. místo. Jan Jílek ze 3. A byl třetí se svým týmem ve floorballové soutěži, kterou pořádal DDM Duchcov.Valerie Holá ze 4. A vybojovala na plaveckých závodech v Ústí nad Labem 2. místo  - 50 m volný způsob a 2. místo – 50 m znak.