Aktuality školní družiny

Dne 14.4.2022 jsou velikonoční prázdniny.

Potřebu školní družiny je nutno nahlásit nejpozději do 31.3.2022.

Noc Andersenem

Dne 25. 3. proběhne ve školní družince přespání s odpoledním a večerním programem, který bude složen ze soutěží, her, rébusů, pokusů, poslechu pohádek na téma k Mezinárodnímu dni ptactva (1.4.).

Začátek: v pátek 25. března 2022 v 17.hod.

Konec: v sobotu 26. března 2022 v 8.hod.

Pořádá: Školní družina  SZS Antonína Sochora

Kontaktní telefon: 608 579 732

Děti budou potřebovat: spací pytel nebo deku na zakrytí, karimatku, polštářek, hygienické potřeby, pyžamo, pohodlné oblečení. Jídlo+ pití.

Nezapomeňte na kartu zdravotní pojišťovny.

1. oddělení -Návštěva Městské dětské knihovny dne 11. března , návrat do školy v 14.20hod.

H. Kykalová

Vážení rodiče,

prosím o zaplacení školní družiny na 2. pololetí tohoto školního roku nejpozději do 31.1.2022. Platba činí 750 Kč.

V případě, že jste platili družinu na celý školní rok (1500 Kč), tato platba se Vás netýká.

Prosím, použijte stejné platební údaje jako pro platbu na první pololetí

(+ do poznámky přijmení žáka).

Děkuji A. Jílková

Změna v odchodu na oběd do jídelny - 2. oddělení - pátek ve 12:05 hod.

2. oddělení - prosím o donesení 1 balení papírových kapesníků.

Děkuji A. Jílková

Prosím!

Dávejte svým dětem dostatečné množství PODEPSANÝCH ROUŠEK. Často se stává, že do odpolední družiny děti dochází a nemají již funkční roušku. Rouška je potřeba i ve školní jídelně, kde jsou děti kontrolovány.

Seznam přijatých a nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Seznam žáků (Velikost: 663.19 kB)

Informace pro zákonné zástupce nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Informace pro zákonné zástupce (Velikost: 665.94 kB)

Veškeré informace ze školní jídelny se dozvíte zde

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.