Aktuality školní družiny

Vážení rodiče,

prosím o zaplacení školní družiny na 2. pololetí tohoto školního roku nejpozději do 31.1.2022. Platba činí 750 Kč.

V případě, že jste platili družinu na celý školní rok (1500 Kč), tato platba se Vás netýká.

Prosím, použijte stejné platební údaje jako pro platbu na první pololetí

(+ do poznámky přijmení žáka).

Děkuji A. Jílková

Vážení rodiče,

potřebu školní družiny v období pololetních prázdnin dne 4.2.2022 a jarních prázdnin ve dnech 7.-11.2.2022 je nutno nahlásit nejpozději do 19.1.2022.

Změna v odchodu na oběd do jídelny - 2. oddělení - pátek ve 12:05 hod.

2. oddělení - prosím o donesení 1 balení papírových kapesníků.

Děkuji A. Jílková

Prosím!

Dávejte svým dětem dostatečné množství PODEPSANÝCH ROUŠEK. Často se stává, že do odpolední družiny děti dochází a nemají již funkční roušku. Rouška je potřeba i ve školní jídelně, kde jsou děti kontrolovány.

Seznam přijatých a nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Seznam žáků (Velikost: 663.19 kB)

Informace pro zákonné zástupce nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Informace pro zákonné zástupce (Velikost: 665.94 kB)

Veškeré informace ze školní jídelny se dozvíte zde

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.