Aktuality školní družiny

STRAŠIDELNÉ NOCOVÁNÍ

Školní družina pořádá strašidelné nocování. Těšíme se až za námi zavítají čarodějnice, skřítkové a strašidla.

Začátek : 4. 11. od 17.hod.

Konec:    5. 11. v 8.00hod.

Program:

-Návštěva pohádkového muzea - Čarodějnice provádí pohádkovým muzeem ( 110Kč)

- Přehlídka masek

- Soutěže ( hod pařátem, házení palačinkou ...apod.)

- Stezka odvahy - Zahraň upírka

- Čaredějnický discorej

- Čarodějnické noční čtení

- Čarodějnický diplom

Děti budou potřebovat:

Spacák , karimatku, masku čarodějnice, skřítka nebo strašidla, baterku(kdo chce), penál, jídlo a pití, kartu zdravotní pojišťovny.

Přihlášku  odevzdat do 7.10.

Návštěva dětské knihovny

Dne 14. 10. navštíví dětskou knihovnu na ZŠ J. Pešaty 2. oddělení od 13. 15hod., návrat do školy do 14. 30hod.

Dne 21. 10. navštíví dětskou knihovnu na ZŠ J. Pešaty 1. oddělení od 12. 30 hod., návrat do školy do 14.30hod.

Podzimní prázdniny

Dne 26. a 27. října budou podzimní prázdniny, v případě zájmu o školní družinu je třeba nahlásit do 30. září.

Seznam přijatých a nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Seznam žáků (Velikost: 663.19 kB)

Informace pro zákonné zástupce nepřijatých žáků do ŠD pro školní rok 2021/2022

Informace pro zákonné zástupce (Velikost: 665.94 kB)

Veškeré informace ze školní jídelny se dozvíte zde

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.